تور رصد آسمان شب همزمان با حلول ماه شوال

تور رصد آسمان شب همزمان با حلول ماه شوال

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران از برگزاری تور رصد آسمان شب همزمان با حلول ماه شوال خبر داد.


به گزارش ایسنا، دلاور بزرگ‌نیا اظهار کرد: این تور در شب ۲۸ ماه رمضان (۲۳ خرداد) با هدف معرفی شرایط رؤیت‌پذیری  هلال ماه شوال و توسعه گردشگری نجوم برگزار می‌شود.


وی اضافه کرد: در کنار برگزاری مسیرهای کلاسیک برای تورهای تهرانگردی در نظر داریم تا سال ۹۷ تورهای خلاقانه را مورد توجه و برنامه‌ریزی قرار دهیم.


بزرگ‌نیا تورهای خلاقانه را نسل جدیدی از گردشگری دانست که ضمن داشتن مزایای رقابتی می‌تواند کارآفرینی و توسعه پایدار را به همراه داشته باشد.


وی با بیان این‌که جشنواره تورهای خلاقانه در قالب یک مسابقه عمومی بین دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران برگزار می‌شود، افزود: مسیرهای خلاقانه‌ای که از دل این جشنواره بدست می‌آید می‌تواند موجب رشد و توسعه چشم‌گیر گردشگری پایدار در استان تهران شود.


به اعلام اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، تور تهرانگردی «رصد آسمان» با همکاری و مشارکت مرکز علوم و ستاره‌شناسی تهران و مدیریت گردشگری شهرداری منطقه یک به صورت رایگان از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳ روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت نام و شرکت در این تور می‌توانند نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۵۰۰۰۲۰۶۰۲۰۰۵۰ ارسال کنند.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.Top