تمدید مهلت ثبت نام مسابقات ملی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر

تمدید مهلت ثبت نام مسابقات ملی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مهلت ثبت نام دهمین دوره مسابقات ملی هوافضا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تا ۳۱ فروردین تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر مهدی سبزه پرور عضو هیات علمی دانشکده مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دهمین دوره مسابقات ملی هوافضا ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در دو سطح دانش آموزی و دانشجویی برگزار می شود.


وی افزود: این مسابقات در ۶ لیگ گلایدر دانش آموزی، گلایدر کنترلی دانشجویی، هاور کرافت، راکت آبی، سرعت پهپادها و شبیه سازی اویونیک برگزار می شود که لیگ های گلایدر، هاورکرافت و راکت آبی در بخش دانش آموزی خواهد بود.


دبیر علمی مسابقات  هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: لیگ های گلایدر کنترلی و سرعت پهپادها و شبیه سازی اویونیک نیز در بخش آزاد(دانشجویی) برگزار می شود.


سبزه پرور اظهار داشت: لیگ های سرعت پهپادها و شبیه سازی اویونیک برای نخستین بار در این دوره از مسابقات راه اندازی شده است.


وی تاکید کرد: آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در این دوره از مسابقات ۳۱ فرودین ماه است.


عضو هیات علمی دانشکده هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: استقبال خوبی از این مسابقات در بخش های مختلف دانش آموزی و دانشجویی صورت گرفته و داوری این مسابقات نیز هرساله قوی تر انجام می شود.هدف از برگزاری مسابقه ملی هوافضا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر معرفی بازار کار به دانش آموزان و دانشجویان و توسعه فرهنگ کارآفرینی در این حوزه است.


وی اضافه کرد: لیگ گلایدر کنترلی وشبیه سازی در ۱۲ اردیبشهت ماه، لیگ گلایدر دانش آموزی و سرعت پهپاد ها در ۱۳ اردیبهشت ماه و لیگ های راکت آبی و هاورکرافت در ۱۴ اردیبهشت ماه برگزار می شود.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.Top