جلب مشارکت شرکت‌های خصوصی در حوزه هوایی سازماندهی می‌شود

جلب مشارکت شرکت‌های خصوصی در حوزه هوایی سازماندهی می‌شود

با کمک کارگروه توسعه استاندارد ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی، جلب مشارکت شرکت‌های خصوصی در حوزه هوایی و هوانوردی سازماندهی خواهد شد.


به گزارش ایسنا، کارگروه توسعه استاندارد ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی با هدف سازماندهی و تسهیل‌گری در حوزه آگاه‌سازی و جلب مشارکت شرکت‌های خصوصی در حوزه صنعت هوایی و هوانوردی تشکیل شده است.


مطالعه، استخراج و تبیین استانداردهای موثر بر هر پروژه، بررسی و ارزیابی دقیق هر پروژه بر مبنای استانداردهای موثر، ارائه پیشنهادهای اصلاحی، ترغیب بخش خصوصی و ایجاد انگیزه برای اخذ استانداردهای مربوطه، آگاه‌سازی، تعریف و برنامه‌ریزی برای آموزش‌های لازم، سیاست‌گذاری در ایجاد استراتژی برای به اشتراک‌گذاری منابع و کاهش هزینه‌ها و معرفی و مشاوره تخصصی استاندارد به شرکت‌ها از دیگر اهداف تشکیل این کارگروه است.


بر اساس اعلام معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، همچنین کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان و راهبری آنها برای اخذ استانداردهای ملی و بین‌المللی، پیگیری برای ایجاد و توسعه زیرساخت‌های آزمایشگاهی مورد نیاز برای توسعه کاربری استانداردهای صنعت هوانوردی و تبیین نیازها، توانمندی‌ها و تعامل و مشارکت بین بازیگران (کارفرما و پیمانکار) از دیگر اهدافی است که برای تشکیل این کارگروه تعیین شده است.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.Top