آشنایی با محصولات تازه شرکت معتبر Meade در ایران

آشنایی با محصولات تازه شرکت معتبر Meade در ایران

به تازگی شرکت آوای تجارت جهان بین تازه ترین محصولات شرکت امریکایی مید Meade را در مدلهای متنوع وارد بازار ایران کرده است.
با برخی از این محصولات آشنا شویم :

تلسکوپ آکروماتیک POLARIS 80MM GERMAN EQUATORIAL REFRACTOR

اگر به دنبال یک تلسکوپ آماتوری خوب هستید ۸۰ میلی متری سری POLARIS کمپانی مید (MEADE)  را به عنوان یکی از گزینه های مورد علاقه تان در نظر بگیرید. این تلسکوپ شکستی آکروماتیک دارای قدرت جمع آوری نور بیشتری از محدوده ی استاندارد آماتوری ها می باشد. در چند سال گذشته تعداد زیادی از ناظران فعالیت خود را با این تلسکوپ آغاز کرده اند. این تلسکوپ جعبه ای کامل و مجهز به لوازم جانبی مورد نیاز برای شروع به کار فعالیت های نجومی است. شما می توانید با این ابزار چاله های ماه و حتی حلقه های زیبای زحل را ببینید.

این تلسکوپ ۸۰ میلی متری مید (MEADE) تصاویر را به صورت مستقیم و غیر وارون نشان می دهد و به همین دلیل برای تماشای مناظر زمینی نیز می توان از آن بهره برد. این تلسکوپ بر پایه استوایی سوار است و تلسکوپ به راحتی در دو محور بعد و میل حرکت می کند همچنین دو پیچ حرکت ریز موجود روی مقر باعث دقت قابل توجهی در هنگام ردیابی و رصد می شود.از جمله لوازم و ابزار همراه این تلسکوپ چشمی های ۲۰ و ۹ و ۶.۳میلی متر سری MA شرکت مید و همچنین عدسی بارلو ۲ برابر می باشد. جوینده آن از نوع نقطه قرمز (RED DOT) است که به راحتی روی تلسکوپ نصب می شود. چپقی آن ۹۰ درجه است که باعث دید راحت و نیز تصویر غیر وارون و مستقیم می شود.

کمپانی MEADE برای رضایت و کمک به منجمان به همراه این تلسکوپ،DVD  نرم افزار نجومی و کاربردی طراحی شده برای سیستم عامل ویندوز با قابلیت نمایش بیش از ۱۰۰۰۰ جرم شامل سیارات، ستارگان، کهکشانها و سحابی ها ارائه می دهد. از خصوصیات بارز این تلسکوپ وزنی سبک و با قابلیت حمل آسان آن است.پوشش عدسی های این تلسکوپ از نوع چند لایه و کامل (Fully multi coated) است که به شفافیت و وضوح تصویر دیده شده کمک بسیاری می کند.مقر این تلسکوپ ۸۰ میلی متری ۳.۱ اینچی مدل استوایی با پایه های استیل می باشد که از استحکام مطلوبی بهره مند است و برای حرکت آن در دو محور بعد و میل از دو پیچ حرکت ریز بصورت دستی استفاده می شود که باعث دقت بیشتری در ردیابی اجرام آسمان می شود.

اطلاعات بیشتر

ساختار اپتیکی

شکستی آکروماتیک

قطر عدسی شیئی

80 میلی متر / 3.1 اینچ

فاصله کانونی

900 میلی متر

نسبت کانونی

11.3 / f

حداکثر بزرگنمایی کاربردی

160 برابر

توان تفکیک نظری

1.4 ثانیه قوسی

چشمی ها

6.3 میلی متر / 9 میلی متر / 26 میلی متر

عدسی بارلو

2 برابر

چپقی

90 درجه ، 1.25 اینچ

جوینده

RED DOT

حد قدر قابل مشاهده

12

مقر / سه پایه

استوایی / استیل

پیچ حرکت ریز

بعد و میل

وزن کل

8.6 کیلوگرم

توان گرداوری نور

177 برابر چشم انسان

لوازم جانبی

نرم افزار نجومی

قیمت این تلسکوپ بسیار مناسب  و برای مصرف کننده 1050000 تومان در نظر گرفته شده است. در صورتی که طی هفته  جاری و به مناسبت هفته نجوم  اقدام به خرید تجهیزات نجومی از شرکت آوای تجارت جهان بین نمایید این شرکت تا 10 درصد تخفیف ویژه برای منجمان گرامی در نظر گرفته است که میتوانید از آن برخوردار شوید. برای خرید به نشانی وبگاه این شرکت مراجعه نمایید.


تلسکوپ آکروماتیک POLARIS 70MM GERMAN EQUATORIAL REFRACTOR
از خصوصیات بارز این تلسکوپ ۷۰ میلی متری سری POLARIS کمپانی مید (MEADE)  انعطاف پذیری، حجم کم و وزن سبک آن برای حمل و نقل آسان میباشد.  این تلسکوپ ۷۰ میلی متری مید (MEADE) تصاویر را به صورت مستقیم و غیر وارون نشان می دهد و به همین دلیل برای تماشای مناظر زمینی نیز می توان از آن بهره برد. این تلسکوپ بر پایه استوایی سوار است و تلسکوپ به راحتی در دو محور بعد و میل حرکت می کند همچنین دو پیچ حرکت ریز موجود روی مقر باعث دقت قابل توجهی در هنگام ردیابی و رصد می شود.

از جمله لوازم و ابزار همراه این تلسکوپ چشمی های ۲۰ و ۹ و ۶.۳ میلی متر سری MA شرکت مید و همچنین عدسی بارلو ۲ برابر می باشد. جوینده آن از نوع نقطه قرمز (RED DOT) است که به راحتی روی تلسکوپ نصب می شود. چپقی آن ۹۰ درجه است که باعث دید راحت و نیز تصویر غیر وارون و مستقیم می شود.

کمپانی MEADE برای رضایت و کمک به منجمان و همچنین نوجوانان و دانش آموزانی که برای شروع فعالیت در عرصه نجوم تلسکوپ شکستی ۷۰ میلی متری مدل POLARIS را انتخاب کرده اند به همراه این تلسکوپ،DVD نرم افزار نجومی و کاربردی طراحی شده برای سیستم عامل ویندوز با قابلیت نمایش بیش از ۱۰۰۰۰ جرم شامل سیارات، ستارگان، کهکشانها و سحابی ها ارائه می دهد. از خصوصیات بارز این تلسکوپ وزنی سبک و با قابلیت حمل آسان آن است.

پوشش عدسی های این تلسکوپ از نوع چند لایه و کامل (Fully multi coated) است که به شفافیت و وضوح تصویر دیده شده کمک بسیاری می کند.

مقر این تلسکوپ ۷۰ میلی متری ۲.۷ اینچی مدل استوایی با پایه های استیل می باشد که از استحکام مطلوبی بهره مند است و برای حرکت آن در دو محور بعد و میل از دو پیچ حرکت ریز بصورت دستی استفاده می شود که باعث دقت بیشتری در ردیابی اجرام آسمان می شود.


اطلاعات بیشتر

ساختار اپتیکی

شکستی آکروماتیک

قطر عدسی شیئی

70 میلی متر / 4.7 اینچ

فاصله کانونی

900 میلی متر

نسبت کانونی

12.9 / f

حداکثر بزرگنمایی کاربردی

140 برابر

توان تفکیک نظری

1.6 ثانیه قوسی

چشمی ها

6.3 میلی متر / 9 میلی متر / 26 میلی متر

عدسی بارلو

2 برابر

جوینده

RED DOT

حد قدر قابل مشاهده

11.5

مقر / سه پایه

استوایی / استیل

پیچ حرکت ریز

بعد و میل

وزن کل

8.2 کیلوگرم

توان گردآوری نور

136 برابر چشم انسان

لوازم جانبی

نرم افزار نجومی


قیمت این تلسکوپ بسیار مناسب  و برای مصرف کننده 820000 تومان در نظر گرفته شده است. در صورتی که طی هفته  جاری و به مناسبت هفته نجوم  اقدام به خرید تجهیزات نجومی از شرکت آوای تجارت جهان بین نمایید این شرکت تا 10 درصد تخفیف ویژه برای منجمان گرامی در نظر گرفته است که میتوانید از آن برخوردار شوید. برای خرید به نشانی وبگاه این شرکت مراجعه نمایید.


تلسکوپ آکروماتیک POLARIS 90MM GERMAN EQUATORIAL REFRACTOR
اگر به دنبال یک تلسکوپ آماتوری خوب هستید ۹۰ میلی متری سری POLARIS کمپانی مید (MEADE) را به عنوان یکی از گزینه های مورد علاقه تان در نظر بگیرید. این تلسکوپ شکستی آکروماتیک دارای قدرت جمع آوری نور بیشتری از محدوده ی استاندارد آماتوری ها می باشد. در چند سال گذشته تعداد زیادی از ناظران فعالیت خود را با این تلسکوپ آغاز کرده اند. این تلسکوپ جعبه ای کامل و مجهز به لوازم جانبی مورد نیاز برای شروع به کار فعالیت های نجومی است. شما می توانید با این ابزار چاله های ماه و حتی حلقه های زیبای زحل را ببینید.این تلسکوپ ۹۰ میلی متری مید (MEADE) تصاویر را به صورت مستقیم و غیر وارون نشان می دهد و به همین دلیل برای تماشای مناظر زمینی نیز می توان از آن بهره برد. این تلسکوپ بر پایه استوایی سوار است و تلسکوپ به راحتی در دو محور بعد و میل حرکت می کند همچنین دو پیچ حرکت ریز موجود روی مقر باعث دقت قابل توجهی در هنگام ردیابی و رصد می شود.

از جمله لوازم و ابزار همراه این تلسکوپ چشمی های ۲۰ و ۹ و ۶.۳ میلی متر سری MA شرکت مید و همچنین عدسی بارلو ۲ برابر می باشد. جوینده آن از نوع نقطه قرمز (RED DOT) است که به راحتی روی تلسکوپ نصب می شود. چپقی آن ۹۰ درجه است که باعث دید راحت و نیز تصویر غیر وارون و مستقیم می شود.کمپانی MEADE برای رضایت و کمک به منجمان به همراه این تلسکوپ،DVD نرم افزار نجومی و کاربردی طراحی شده برای سیستم عامل ویندوز با قابلیت نمایش بیش از ۱۰۰۰۰ جرم شامل سیارات، ستارگان، کهکشانها و سحابی ها ارائه می دهد. از خصوصیات بارز این تلسکوپ وزنی سبک و با قابلیت حمل آسان آن است.پوشش عدسی های این تلسکوپ از نوع چند لایه و کامل (Fully multi coated) است که به شفافیت و وضوح تصویر دیده شده کمک بسیاری می کند.
مقر این تلسکوپ ۹۰ میلی متری ۳.۵ اینچی مدل استوایی با پایه های استیل می باشد که از استحکام مطلوبی بهره مند است و برای حرکت آن در دو محور بعد و میل از دو پیچ حرکت ریز بصورت دستی استفاده می شود که باعث دقت بیشتری در ردیابی اجرام آسمان می شود.

اطلاعات بیشتر

ساختار اپتیکی

شکستی آکروماتیک

قطر عدسی شیئی

90 میلی متر/3.5 اینچ

فاصله کانونی

900 میلی متر

نسبت کانونی

f/10

حداکثر بزرگنمایی کاربردی

180 برابر

توان تفکیک نظری

1.2 ثانیه قوسی

چشمی ها

6.3 میلی متر/ 9 میلی متر/ 26 میلی متر MA

عدسی بارلو

2 برابر

چپقی

90° / “1.25

جوینده

RED DoT

حد قدر قابل مشاهده

12.5

مقر/سه پایه

استوایی / استیل

پیچ حرکت ریز

بعد و میل

وزن کل

8.8 کیلو گرم

توان گردآوری نور

225 برار چشم انسان

لوازم جانبی

نرم افزار نجومیقیمت این تلسکوپ بسیار مناسب  و برای مصرف کننده 1290000 تومان در نظر گرفته شده است. در صورتی که طی هفته  جاری و به مناسبت هفته نجوم  اقدام به خرید تجهیزات نجومی از شرکت آوای تجارت جهان بین نمایید این شرکت تا 10 درصد تخفیف ویژه برای منجمان گرامی در نظر گرفته است که میتوانید از آن برخوردار شوید. برای خرید به نشانی وبگاه این شرکت مراجعه نمایید.

تلسکوپ نیوتنی POLARIS 127MM GERMAN EQUATORIAL REFRACTOR
تلسکوپ های ۵ اینچی به دلیل حجم و اندازه ی متوسط و هم چنین توانایی گردآوری نورکافی با چنین دهانه ی تلسکوپی و آینه های با کیفیت، بسیار مورد علاقه ی منجمان مبتدی و حرفه ای می باشد، این امر باعث شده معمولاً اکثر منجمان در کنار تلسکوپ های بزرگ و پیشرفته ی خود تلسکوپی ۵ اینچی را نیز همراه داشته باشند.

مقر این تلسکوپ ۱۲۷ میلی متری (۵ اینچی) سری POLARIS شرکت مید (MEADE) مدل استوایی با پایه های استیل می باشد که از استحکام مطلوبی بهره مند است و برای حرکت آن در دو محور بعد و میل از دو پیچ حرکت ریز بصورت دستی استفاده می شود که باعث دقت بیشتری در ردیابی اجرام آسمان می شود. این تلسکوپ بازتابی ابزار کافی برای یک منجم آماتور به همراه دارد که از جمله آن می توان به چشمی های ۲۶ و ۹ و ۶.۳ میلی متری سری MA شرکت مید که کیفیت و شفافیت مطلوبی ارائه می دهد اشاره نمود. هم چنین دارای عدسی بارلو ۲ برابر ، به همراه حلقه ها و صفحه اتصال برای نصب تلسکوپ است. جوینده ی این ۵ اینچی از نوع نقطه قرمز (RED DOT) بوده و به راحتی روی تلسکوپ نصب می گردد.

برای جستجو و داشتن رصدی لذت بخش تر می توان این تلسکوپ بازتابی را مجهز به موتور تک محوره RA ، دومحوره و یا سامانه جستجوی خودکار نموده که این کار باعث دقت فوق العاده در هنگام مشاهده اجرام آسمان و هم چنین ردیابی آسانتر برای عکاسی های نجومی می شود.

کمپانی MEADE برای رضایت و کمک به منجمان به همراه این تلسکوپ،DVD نرم افزار نجومی و کاربردی طراحی شده برای سیستم عامل ویندوز با قابلیت نمایش بیش از ۱۰۰۰۰ جرم شامل سیارات، ستارگان، کهکشانها و سحابی ها ارائه می دهد. از خصوصیات بارز این تلسکوپ وزنی سبک و با قابلیت حمل آسان آن است.

پوشش آینه های این تلسکوپ از نوع چند لایه و کامل (Fully multi coated) است که به شفافیت و وضوح تصویر دیده شده کمک بسیاری می کند.

قیمت این تلسکوپ بسیار مناسب  و برای مصرف کننده 1090000 تومان در نظر گرفته شده است. در صورتی که طی هفته  جاری و به مناسبت هفته نجوم  اقدام به خرید تجهیزات نجومی از شرکت آوای تجارت جهان بین نمایید این شرکت تا 10 درصد تخفیف ویژه برای منجمان گرامی در نظر گرفته است که میتوانید از آن برخوردار شوید. برای خرید به نشانی وبگاه این شرکت مراجعه نمایید.

تلسکوپ نیوتنی POLARIS 130MM GERMAN EQUATORIAL REFRACTORF
تلسکوپ های ۱۳۰ میلی متری سری POLARIS کمپانی مید (MEADE) به دلیل حجم و اندازه ی متوسط و هم چنین توانایی گردآوری نورکافی با چنین دهانه ی تلسکوپی و آینه های با کیفیت، بسیار مورد علاقه ی منجمان مبتدی و حرفه ای می باشد، این امر باعث شده معمولاً اکثر منجمان در کنار تلسکوپ های بزرگ و پیشرفته ی خود تلسکوپی ۵ اینچی را نیز همراه داشته باشند.فاصله کانونی کم تلسکوپ ۵.۱ اینچی و هم چنین توانایی جمع آوری نور بسیار خوب، این محصول را تلسکوپی مناسب و سریع برای عکسبرداری نموده و نیز محدوده ای گسترده از اجرام پرنور و کم نور اعماق آسمان را قابل مشاهده می کند.

مقر این تلسکوپ ۱۳۰ میلی متری (۵.۱ اینچی) مدل استوایی استیل می باشد که از استحکام مطلوبی بهره مند است و برای حرکت آن در دو محور بعد و میل از دو پیچ حرکت ریز بصورت دستی استفاده می شود که باعث دقت بیشتری در ردیابی اجرام آسمان می شود. این تلسکوپ بازتابی ابزار کافی برای یک منجم آماتور به همراه دارد که از جمله آن می توان به چشمی های ۲۶ و ۹ و ۶.۳ میلی متری سری MA شرکت مید که کیفیت و شفافیت مطلوبی ارائه می دهد اشاره نمود. هم چنین دارای عدسی بارلو ۲ برابر ، به همراه حلقه ها و صفحه اتصال برای نصب تلسکوپ است. جوینده ی این ۵.۱ اینچی از نوع نقطه قرمز (RED DOT) بوده و به راحتی روی تلسکوپ نصب می گردد.برای جستجو و داشتن رصدی لذت بخش تر می توان این تلسکوپ بازتابی را مجهز به موتور تک محوره RA ، دومحوره و یا سامانه جستجوی خودکار نموده که این کار باعث دقت فوق العاده در هنگام مشاهده اجرام آسمان و هم چنین ردیابی آسانتر برای عکاسی های نجومی می شود.

کمپانی MEADE برای رضایت و کمک به منجمان به همراه این تلسکوپ،DVD نرم افزار نجومی و کاربردی طراحی شده برای سیستم عامل ویندوز با قابلیت نمایش بیش از ۱۰۰۰۰ جرم شامل سیارات، ستارگان، کهکشانها و سحابی ها ارائه می دهد. از خصوصیات بارز این تلسکوپ وزنی سبک و با قابلیت حمل آسان آن است. پوشش آینه های این تلسکوپ از نوع چند لایه و کامل (Fully multi coated) است که به شفافیت و وضوح تصویر دیده شده کمک بسیاری می کند.
قیمت این تلسکوپ بسیار مناسب  و برای مصرف کننده 1310000 تومان در نظر گرفته شده است. در صورتی که طی هفته  جاری و به مناسبت هفته نجوم  اقدام به خرید تجهیزات نجومی از شرکت آوای تجارت جهان بین نمایید این شرکت تا 10 درصد تخفیف ویژه برای منجمان گرامی در نظر گرفته است که میتوانید از آن برخوردار شوید. برای خرید به نشانی وبگاه این شرکت مراجعه نمایید.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.Top